ÚDP Olomouc s.r.o

PODROBNĚJI O NÁS


Vítejte na stránkách společnosti ÚDP Olomouc. Jsme kanceláří poskytující účetní, daňové a poradenské služby. Společnost byla založena v roce 2002, již záhy po roce 1989 se však zakladatel společnosti ekonom Josef Kvapil etabloval v soukromém sektoru a začal vést účetnictví vznikajícím soukromým firmám v regionu. Společnost disponuje dlouholetými a velmi bohatými zkušenostmi v oblasti daní a účetnictví.

Nyní je tým společnosti tvořen dvěma ekonomy a osmi finančními a mzdovými účetními. V současnosti vedeme účetnictví zhruba sto padesáti klientům. Převažují menší a středně velké společnosti a fyzické osoby olomouckého regionu, stále se zvětšující skupinu klientů však tvoří firmy z dalších krajů České republiky. Vedení účetnictví na dálku a on-line účetnictví je umožněno díky neustále se zdokonalujícím technologiím v našem oboru. Pro svou práci používáme ekonomický systém Pohoda. Vedení účetnictví a poradenství nabízíme také v německém jazyce.

V průběhu let jsme dospěli k třístupňové organizační struktuře jednatel/ vedoucí účetní/ provozní, která zaručuje klientovi stoprocentní zastupitelnost a dosažitelnost informací a výstupů z účetnictví v okamžiku, kdy je potřebuje.

Zakládáme si na důvěře klienta a snažíme se o jeho maximální spokojenost. Samozřejmostí je individuální přístup týkající se rozsahu poskytovaných služeb, rychlosti a způsobu předávání informací a výstupů, komunikačních kanálů. Každému klientovi dokážeme navrhnout optimální způsob vedení účetnictví a zdanění, "ušít" mu účetnictví a daňová řešení na míru. Zaručujeme profesionalitu a vysokou odbornost poskytovaných služeb. Máme zajištěnou úzkou spolupráci s několika nezávislými daňovými poradci, auditory a právní kanceláří v Olomouci, sjednané pojištění odpovědnosti s limitem 500 tis. Kč na pojistnou událost.

Na našich stránkách naleznete informace o našich službách, ceny s možností okamžitého zaslání formuláře s požadavkem na kalkulaci ceny, seznam referencí a kontakty na nás. Nabízíme také odkazy na důležité zákony a vyhlášky týkající se daní, účetnictví a personalistiky.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat.

Těšíme se na spolupráci s Vámi.