Kterou z variant si vyberete?

DRUHY KALKULACE CENY


PAUŠÁLNÍ ČÁSTKA

V případě paušální částky se na první schůzce seznámíme s rozsahem prací ve Vaší firmě. Společně odhadneme počet jednotlivých položek činností, které pro Vás budeme vykonávat, a následně Vám připravíme podrobnou kalkulaci ceny. V případě takto stanovené paušální ceny Vám začátkem měsíce vystavíme fakturu na dohodnutou částku se splatností 40 dnů. Koncem každého roku provádíme porovnání předpokládaného a skutečného rozsahu prací. Při výraznější odchylce dohodneme úpravu ceny pro následující rok.

POLOŽKOVÝ PROPOČET

Druhou možností je položkový propočet. V tomto případě platíte pouze za skutečně vykonané činnosti v daném měsíci. Po ukončení každého měsíce sumarizujeme položky činností, které byly v daném měsíci vykonány a vystavíme fakturu za tyto položky dle našeho ceníku. 

Jednorázové úkony jako sestavení daňového přiznání nebo poradenskou činnost vždy účtujeme dle platného ceníku. 


ZÁLOHOVÉ PLATBY

Nově jsme zavedli také možnost platit paušální částky, které však v průběhu roku považujeme pouze za zálohy. Po doúčtování celého kalendářního období provedeme přesný propočet ceny účetnictví dle skutečně vykonané práce a případný přebytek uhrazený na zálohách je vrácen nebo naopak nedoplatek doplacen.
"Všechny varianty mají pro Vás své výhody, záleží na Vás, která je Vám sympatičtější a pro kterou se rozhodnete."Individuální přístup

SEZNÁMENÍ S KLIENTEM


Vzhledem k šíři námi poskytovaných služeb a velké variabilitě řešení je možné stanovit konečnou cenu až po prvním pohovoru s klientem. Na prvním jednání se podrobně seznámíme se stavem ve Vaší firmě a navrhneme optimální řešení vedení účetnictví / daňové evidence. Společně odhadneme počet zpracovaných položek, zohledníme rozsah, náročnost a požadavky na Vámi požadované služby a následně Vám zdarma zašleme podrobnou kalkulaci ceny.


S každým naším klientem uzavíráme o vedení účetnictví profesionální smlouvu, ve které garantujeme ceny za jednotlivé účetní služby. Takže vždy víte na čem jste.Přehled nejdůležitějších cen

CENÍK


Pro přehled o cenách našich služeb uvádíme vybrané položky z našeho ceníku.  

Daňová evidence 

položka zapsaná v informačním systému

19 Kč / ks

Vedení účetnictví

položka zaúčtovaná v účetním deníku 

20 Kč / ks

Daně

zpracování přiznání k DPH

450 Kč / ks

Mzdy

zpracování měsíční mzdy

270 Kč / osobu


Kompletní ceník si můžete stáhnout níže, nebo můžete požádat o jeho zaslání prostřednictvím emailu.
Kolik vás to bude stát?

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Nabízíme vám vypracování orientační cenové nabídky. Stačí vyplnit poptávkový formulář.  

"Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů."